Projektas "Aukštosios kultūros impulsai mokykloms (AKIM)"

Atnaujinta: 2017 vasario 21

Projekto tikslas - mokyklų bendruomenių atskirties nuo kultūros proceso mažinimas. Tiesioginis kontaktas tarp menininko ir mokinio - tai raktas įgyvendinant šį projektą. Tikslingas ir nuoseklus aukštosios kultūros ir jos kūrėjų atėjimas į Lietuvos mokyklas atvers platesnį kultūros suvokimą, kels mokinių kultūrinį ir pilietinį sąmoningumą ir skatins pačius įsijungti į kultūros procesą.

DSCN7152Projektą sudaro 2 dalys:
1. Kultūros žurnalų prenumerata

Nemokama 11 prestižinių Lietuvos kultūros žurnalų 24 mėnesių prenumerata mokyklų bibliotekoms. Mokyklas pasieks šie žurnalai: Kultūros barai, Naujasis Židinys, Metai, Knygų Aidai, Krantai, Dailė, Literatūra ir menas, Fotografija, Muzikos barai, Kelionė su Bernardinai.lt, Tautodailės metraštis. Tai ne tik mokinių kultūrinio sąmoningumo gilinimas, bet ir praktinė medžiaga mokytojams bei metodinių prieigų praturtinimas. Per projekto laikotarpį mokyklą pasieks iš viso 205 kultūros žurnalų numeriai.


2012 11 28 10.29.392. Meninės kūrybos mokymai (pamokos) mokyklose

Meninės kūrybos mokymus (pamokas) ves iškilūs Lietuvos menininkai. Mokykla turėjo galimybę pasikviesti šių sričių menininkus: architektus, muzikus, rašytojus, kompozitorius, dailininkus, tautodailininkus, fotomenininkus, kinematografininkus, literatūros vertėjus, teatralus, žurnalistus. Iš organizatorių pasiūlytų menininkų ir jų pamokų planų, buvo išsirinkti mokinių amžių, poreikius labiausiai atitinkantys užsiėmimai.

Darbo pasiūlymai

LOGO